تاریخ آخرین انتشار: آپریل ۲۰۱۴

مخصوص ویندوز

VMware Workstation نام نرم افزاری است که در این پست برای کاربران عزیز آماده کرده ایم, در بسیاری از مواقع نرم افزارهایی هستند که بر روی سیستم عاملهایی خاص اجرا می شوند و کاربرانی که دارای آن سیستم عامل نیستند نمی توانند از آن نرم افزارها بهره جویند, حال نرم افزار VMware Workstation با شبیه سازی سیستم عامل مورد نظرتان بر روی سیستم عامل سیستمتتان باعث می شود تا به راحتی هر نرم افزاری را نصب کنید و با آن کار کنید, از طرفی چون چارچوب سیستم عامل به صورت مجازی می باشد هر نرم افزاری با سرعت بسیار بالایی اجرا می شود.برای دانلود و دریافت اطلاعات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود نرم افزار VMware Workstation v10.0.1 Build 1379776

تاریخ آخرین انتشار: نوامبر ۲۰۱۳


مخصوص سیستم عاملهای لینوکس


در این پست نرم افزار VMware Workstation را برای کاربران عزیز آماده کرده ایم, در بسیاری از مواقع نرم افزارهایی هستند که بر روی سیستم عاملهایی خاص اجرا می شوند و کاربرانی که دارای آن سیستم عامل نیستند نمی توانند از آن نرم افزارها بهره جویند, حال نرم افزار VMware Workstation با شبیه سازی سیستم عامل مورد…

دانلود جدید ترین نسخه ubuntu12.10 desktop

یک دیدگاه
دانلود جدید ترین نسخه ubuntu12.10 desktop

تاریخ انتشار: ۱ اکتبر ۲۰۱۲

نسخه : ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی

اوبونتو یک سیستم عامل است که به کمک یک تیم جهانی از توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری با تجربه آماده میشود. این سیستم عامل همه برنامه‌های مورد نیاز شما را داراست: یک مرورگر وب, مجموعه اداری دفتری, برنامه‌های چندرسانه‌ای, پیغام‌رسانهای اینترنتی و بسیاری دیگر. اوبونتو یک جایگزین متن-باز برای ویندوز و مجموعه اداری آن است. ما هر دو نسخه ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی را با لینک مستقیم و به صورت مجرا برای شما دوستان آماده کرده ایم که می توانید در ادامه مطلب دریافت کنید.

شماره ۶۵ مجله حلقه کامل اوبونتو

بدون دیدگاه
شماره ۶۵ مجله حلقه کامل اوبونتو

مطالب منتشر شده در این شماره عبارت است از:

* بازی: Command and Conquer
* آموزش: قسمت ۳۷ پیتون, قسمت ۱۸ لایبر آفیس و استفاده از کد گذاری ها.
* گرافیک : قسمت Kdenlive ۲ و قسمت ۵ Inkscape.
* توسعه وب : CRUD
* آزمایشگاه لینوکس
* دوره کتاب
* بیشتر: پرسش از فرد جدید, بازیهای اوبونتو, دسکتاپ من, نظر من, داستان من, و خیلی خیلی مطالب متنوع!

دانلود مجموعه آموزشی Linux- CentOS 6 Video Trainings

امروز برای شما بازدیدکنندگان وب سایت آریا دی ال یکی از بی نظیر ترین مجموعه های آموزشی لینو رو بصورت اختصاصی با لینک مستقیم آماده کرده ایم. حتما تا کنون اسم CentOS به گوشتان خورده است اگر می خواهید این توزیع لینوی را مثل آب خوردن یاد بگیرید حتما در ادامه مطلب با ما باشید ….