تبلیغات

دانلود نرم افزار تورنت حرفه ای – uTorrent PRO v3.4.9 Build 43295 Stable Multilingual

بدون دیدگاه
دانلود نرم افزار تورنت حرفه ای - uTorrent PRO v3.4.9 Build 43295 Stable Multilingual

|پشتیبانی کامل از زبان فارسی|

نرم افزار رایگان uTorrent شامل تمامی امکانات BitTorrent به صورت یکجا می باشد مانند زمان بندی ، دانلود اتوماتیک از آر اس اس ،تقسیم پهنای باند ، سازگاری با BitComet و..یوتورینت همچنین از پروتکل ها امن رمزنگاری برای ارتباط نظیر به نظیر را نیز پشتیبانی می کند البته نسخه های دیگر تورنتی نیز موجود می باشند که در میان آنها UTorrent به دلیل استفاده بسیار کم از منابع سیستم شما محبوب تر می باشد در حقیقت این نرم افزار ۶ مگابایت از حافظه شما را اشغال می کند. با ما همراه باشید در آریادانلود.

برخی از خصوصیات uTorrent PRO:

  1. آیکن BitTorrent در نوار وضعیت شما وجود دارد
  2. وجود راهنما در برنامه
  3. امکان استفاده از دکمه دسترسی سریع به صورت Shortcut
  4. PDD سفارشی
  5. پشتیبانی از IPV6
  6. پشتیبانی از تانلینگ
  7. پشتیبانی از UPnP در تمامی نسخه های ویندوز
  8. پشتیبانی از نظیر به نظیر
  9. پشتیبانی از پروتکل های رمز نگاری

نسخه پیش رو بسیاری از زبان های زنده دنیا را پشیتبانی می کند و رایگان تولید و عرضه شده و مخصوص سیستم عامل های ویندوز مایکروسافت از نسخه XP الی ویندوز ۱۰ را پشتیبانی و در دسته برنامه های (FreeWare) قرار دارد.

توضیحات برگرفته شده از ویکیپدیای فارسی:

بیت‌تورنت (به انگلیسی: BitTorrent) نام یک پروتکل اشتراک فایل است که توسط برنامه‌نویسی به نام برام کوهن ایجاد و در دوم جولای ۲۰۰۱ عرضه شد.

بیت‌تورنت پروتکلی است که به منظور ارسال پرونده‌ها و توزیع حجم بزرگی از اطلاعات بدون کاهش در مصرف منابع پر هزینه سرور و پهنای باند طراحی شده‌است. در واقع نوعی ارتباط همتا به همتا می‌باشد که کاربران مستقیماً به یکدیگر متصل می‌شوند و به ارسال و دریافت قسمتی از فایل می‌پردازند. گر چه فعالیت‌های تمامی کاربران یک فایل توسط سرور مرکزی به نام Tracker هماهنگ می‌شود، اما این سرور از محتویات فایل‌هایی که منتقل می‌شود بی اطلاع است. در نتیجه تعداد زیادی از کاربران با پهنای باند محدود Tracker مربوطه قابل پشتیبانی هستند. فلسفه کلیدی بیت‌تورنت این است که کاربران باید هم‌زمان با دانلود کردن اطلاعات (inbound)، آپلود (outbound) نمایند. در این صورت پهنای باند شبکه با حداکثر کارایی بکار گرفته می‌شود.

بیت‌تورنت به نحوی طراحی شده‌است که بر خلاف پروتکل‌های انتقال دیگر با افزایش تعداد افراد مشتاق برای دریافت یک فایل مشخص، کارا تر می‌شود، برای توصیف بهتر این روند می‌توان آن را به گروهی از افراد تشبیه کرد که دور یک میز نشسته‌اند و هر کدام سعی دارند که کپی کاملی از یک کتاب ده صفحه‌ای را دریافت کنند، نفر اول اعلام می‌کند که صفحات ۱ و ۵ را دارد و نفرات سوم، چهارم و پنجم هر کدام قسمت‌هایی از این صفحات را ندارند؛ بنابراین هر یک برای گرفتن صفحات، به نفر اول مراجعه می‌کنند. نفر دوم اعلام می‌کند که صفحات ۵ تا ۱۰ را دارد. نفر اول، چهارم و پنجم به نفر دوم می‌گویند که بعضی از صفحات او را می‌خواهند و او هم کپی آن صفحات را به آنها می‌دهد. این روند ادامه می‌یابد تا وقتی که همه افراد کپی تمام بخش‌های موجود کتاب را به دست بیاورند. همچنین دور این میز شخص دیگری وجود دارد که کپی کل کتاب را دارد؛ بنابراین احتیاج ندارد که برایش کپی صفحه‌ای فرستاده شود. او صفحاتی را که هیچ‌کس ندارد را بین افراد پخش می‌کند. در ابتدا هنگامی که افراد دور میز می‌نشینند، باید از او بخواهند که اولین سری کپی صفحات خود را به آنها بدهد. گرچه افراد سعی می‌کنند که صفحات مشابه را از او نگیرند، بعد از مدتی همگی اکثراً کپی کتاب را دارند. بدین ترتیب این فرد می‌تواند کتابی را که دارد در اختیار افراد زیادی قرار دهد بدون اینکه مجبور باشد کل کپی را به تمام افراد بدهد. او می‌تواند در عوض، قسمت‌های مختلف کتاب را به افراد متفاوت بدهد؛ و آنها قادر خواهند بود که این قسمت‌ها را در بین خود پخش کنند.بیت‌تورنت با شبکه‌ها و پروتکل‌های همتا به همتا دیگر مانند ای‌میول، ناتلا و… فرق دارد و مثل آنها محدوده مشخصی ندارد.

در صورتیکه از این نرم افزار استفاده می کنید تجربه کاربری خود را با ما در میان بگذارید از طریق بخش نظرات.

مشخصات

دانـــــلود

تبلیغات

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *