تبلیغات

نامه رسان تاندربرد – Thunderbird 38.5.0

  • ایمیل
  • نویسنده مطلب :hanzaleh
بدون دیدگاه
نامه رسان تاندربرد - Thunderbird 38.5.0

نرم افزار رایگان نامه رسان تاندربرد Thunderbird 38.5.0 تولید شده توسط Mozilla ، همان شرکتی نرم افزار قدرتمند مرورگر Firefox را تولید و توسعه میدهد با قابلیت های قابل توجه که ارسال ایمیل را برای کاربر راحت تر می کند،ممکن است با نرم افزار های شبیه تاندربرد آشنایی داشته باشید مانند سرویس Out look از مایکروسافت.در حقیقت این نرم افزار رایگان تحت ویندوز کار میکند و نیاز به مرورگر ندارد و به راحتی قابل تنظیم و شخصی سازی و اتصال به هر سرویس ایمیلی می باشد از سرویس Yahoo و Gmail و Hotmail گرفته تا سایر سرویس دهنده های ایمیل و همچنین ایمیل های اختصاصی.محیط کاری Thunderbird 38.5.0 به شدت آسان و کاربر پسند است حتی در زمان نصب تاندر برد با استفاده از Setup Wizard به شماکمک می کند تا بدون نیاز به داشتن تخصص و دانشی در مورد پروتکل های اینترنتی مانند IMAP , SMTP ,SSL و… به راحتی تنظیمات ایمیل را بر روی تاندربرد پیاده کنیم و اتصال را برقرار کنید.اتصال تاندربرد به سرویس ایمیل شما فقط یک بار انجام می شود و از دفعات بعدی شما فقط با باز کردن نرم افزار مستقیم به ایمیل خودتان هدایت می شوید هر قابلیتی که نیاز دارید در تاندربرد برای شما در این مجموعه فراهم کرده در ادامه با ما همراه باشید تا همه خصوصیات تاندربرد را بررسی کنیم.

از جمله خصوصیات  تاندر برد:

Easier to Get Started

 

Easier to Get Started

شروع کاربدین ترتیب است که با Setup Wizard تنظیمات مربوط به سرویس ایمیل خود را شروع می کنید.

 

Personalized Email Addresses

 

accountprov.

اگر سایت شخصی دارید برروی دامنه شخصی میتوانید سرویس تاندربرد را به آن متصل کنید.

 

One-click Address Book

 

address-book

این هم یکی از قابلیت های تاندربرد است که با یک کلیک می توانید افراد را به لیست خود اضافه کنید و مشخصات پروفایل به آن اضافه کنید.

 

Attachment Reminder

attachment-reminder

در پایین ترین قسمت ایمیل پس از ضمیمه کردن فایل به ایمیل می توانید آن را مشاهده کنید و به شما یاد آوری می کند.

Multiple-channel chat

 

chatnetworks.

با استفاده از این قابلیت تاندربرد می توانید با تماس های خود به صورت مستقیم و زنده به گفتگو بپردازید.

 

Tabs and Search

 

newaustralis

مانند سایر سرویس های ایرائه دهنده ایمیل به شما امکاناتی را در این بخش ارائه میدهد با این تفاوت که شما میتوانید ایمیل ها بر روی سیستم هم ذخیره سازی کنید تا زمانی که به اینترنت متصل هم نیستید بتوانید آنها را مرور کنید ، در میان آنها جستجو کنید و…

Search the Web

 

search-the-web

میتوانید بدون ترک کردم محیط تاندربرد در اینترنت جستجو کنید !حتی می توانید کلمات را در ایمیل انتخاب و آنها را در اینترنت جستجو کنید.

Quick Filter Toolbar

 

quick-filter-toolbar

با استفاده از این قابلیت می توانید تمرکز کنید بر روی ایمیل هایی که می خواهید و با اعمال فیلتر بر روی آنها به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنید.

Search Tools

 

search

تاندربرد تمام گفتگوها و ایمیل های شما را ذخیره میکند تا در صورت نیاز بتوانید سریعتر به آنها دست پیدا کنید و از طریق قابلیت Search Tools .

Message Archive

 

message-archive

اگر فکر می کنید زمانی در آینده ممکن است یک ایمیل را نیاز داشته باشید و در عین حال نمیخواهید که در Inbox شما باشد یم توانید آن را آرشیو کنید و در آرشیو سیستم شما ذخیره می شود.

Activity Manager

 

activity-manager

این قابلیت تمامی کارهایی که بین تاندربرد و سرویس دهنده ایمیل شما انجام می شود را رکورد می کند در یکجا دیگر نیاز نیست فکر کنید یا حدس بزنید چه کاری انجام داده اید میتوانید از این طریق فعالیت های انجام شده را زیر نظر داشته باشید.

Customize Your Email Experience

 

filelink

مدیریت فایل های بزرگ را به دست بگیرید فایل ها و اسناد خود را مدیریت کنید کار کنید و کار خود را حس کنید.

 

Add-ons Manager

 

addon-manager

اگر از قسمت افزونه اهی فایرفاکس استفاده کرده اید حتما با این قسمت نیز آشنایی دارید .بله این قسمت دارای افزونه های بی شماری است که می توانید از آنها برای تاندربرد استفاده کنید طبق سلیقه شخصی آن را تغییر دهید و افزونه به آن اضافه کنید.

Secure and Protect Your Email

 

    donottrack

امنیت بالای تاندربرد !تاندربرد ایمیل های ارسالی را چک میکند و عکس های ریموت را در ایمیل ها بلوکه می کند مگر اینکه شما خودتان بخواهید آنها را با مسئولیت خود باز کنید همچنین تاندربرد قابلیت Do not Track دارد خصوصیتی که ردیابی را از جستجو های شما حذف میکند.

Phishing Protection

 

phishing-protection

مقابله در مقابل دزدی های اینترنتی یا فیشینگ ! تاندر برد در مقابل حقه ها و ایمیل های جعلی از اطلاعات شما حفاظت می کند و همچین در قدم دوم به شما هشدار می دهد در صورت باز کردن برخی ایمیل ها ممکن است شما را به سایت های این چنینی هدایت کند.

Automated Update

 

automated-update

قابلیت به روز رساتی تاندر برد و به روز بودن آن ،تاندربرد سعی می کند تا بسته های به روزرسانی آن در حجم های کمتر باشد چیزی بین ۲۰۰ تا ۷۰۰ کیلوبایت که در سیستم عامل های ویندو ، مک و لینوکس در ۴۰ زبان مختلف قابل دسترسی است.

تهیه و ترجمه : آریا دانلود

 

 

مشخصات

دانـــــلود

تبلیغات

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *