۲۲ فونت جالب و عجیب

بدون دیدگاه
22 فونت جالب و عجیب

۲۲ فونت جالب و عجیب

۲۲ فونت Wonder TTF | OTF را می توانید برای زینت بخشیدن به طراحی ها و نوشته های خود امروز از آریا دانلود دریافت نمایید.همانطور که در تصویربالا مشاهده می توانید این ۲۲ فونت زیبا به زبان انگلیسی هستند برای دریافت سایر فونت های سایت می توانید به بخش ابزار فونت مراجعه کنید. با ما همراه باشید در آریا دانلود.

(بیشتر…)

مجموعه حرفه ای به نام FontPack Pro Master Collection شامل ۷۶۴۰ فونت تکمیل و آماده شده سال ۲۰۱۵ به همراه Installer مخصوص در برنامه جهت سهولت در نصب فونت ها را در این پست آریا دانلود آماده کرده ایم.

فونت و آیکنفونت و آیکن

مجموعه نفیس و عظیم ۲۸۰۰ فونت و بیش از ۱۵ هزار آیکن و بیش از ۹۰٫۰۰۰$ قیمت گذاری شده اند که امروز به صورت رایگان و با لینک مستقیم می توانید از آریا دانلود دریافت نمایید.

۱۰۶ فونت Mega Bundle به ارزش ۴۰۵۱$

بدون دیدگاه

فونت نفیس

مجموعه فونت های با ارزش و نفیس به نام پکیج Font Mega Bundle با قیمت تجاری بیش از ۴ هزار دلار آمریکا مخصوص طراحی و سایر کارهای گرافیکی وتایپ و … را آماده کرده ایم که می توانید از ادامه مطلب دریافت نمایید.

دانلود فونت های طراحی لاورا ورثتینگتون -Laura Worthington Fonts

فونت های زیبای لاورا ورثتینگتون را برای شما در این پست در نظر گرفته ایم افرادی که علاقمند به طراحی و استفاده از فونت های رومانتیک هستند می توانند از این سری فونت ها بهره گیرند پکیج ارائه شده دارای ۱۴ فونت می باشد که می توانید در ادامه مطلب با حجم بسیار پایین و مستقیم دریافت کنید.

دانلود ۱۵۰ فونت پر طرفدار helvetica fonts

2 دیدگاه

فونت ها همیشه جایگاه ویژه ای در طراحی و نوشتار داشته اند از این رو پکیج ۱۵۰ فونت از فونت های پرطرفدار helvetica را در این پست آریا دانلود برای شما کاربران عزیز آماده کرده ایم که می توانید از ادامه مطلب دانلود کنید.

دانلود نرم افزار Design Science MathType 6.9

تاریخ آخرین انتشار: می ۲۰۱۳


در این پست نرم افزار Design Science MathType را برای دوستان آماده کرده ایم, بسیاری از اساتید, مهندسان, دانشگاهیان و دانش آموزان برای ایجاد منابع برای تدریس و پروژه هایشان در درسهایی که به نحوی با ریاضیات و فرمولها در ارتباط است در زمینه ی تایپ فرمولها و نمودارها و چارتها به مشکل بر می خورند چرا که تایپ فرمولهای بسیار پیچیده و از کارکرد نرم افزارهای عادی خارج است یا اینکه بسیار مشکل می باشد حال کاربران با در اختیار داشتن این نرم افزار

دانلود مجموعه با ارزش ۱۵۰۰ فونت گران قیمت

بدون دیدگاه
دانلود مجموعه با ارزش 1500 فونت گران قیمت

نام مجموعه : The Best And Most Expensive Fonts 1500

امروز مجموعه ایی عظیم از فونت های انگلیسی مخصوص سیستم عامل ویندوز که جزء بهترین و گران قیمت ترین فونت های حال حاضر می باشند را برای شما کاربران دانلود سنتر تخصصی آریا تدارک دیده ایم ، طراحی این فونت ها کار گروه پر قدرت TYPO می باشد .برای دریافت این مجموعه به ادامه مطلب مراجعه کنید.