دانلود نرم افزار AUTODESK AutoCAD 2015

بدون دیدگاه
دانلود نرم افزار AUTODESK AutoCAD 2015

 

تاریخ آخرین انتشار: مارچ ۲۰۱۴

 

مخصوص نسخه های ۳۲ بیتی

AUTODESK AutoCAD نام نرم افزاری نا آشنا برای تمامی مهندسان رشته های مختلف از جمله برق, عمران, صنایع, معماری, نقشه کشی و… می باشد, همانطور که می دانید در ۹۹% حالات برای کشیدن نقشه های اجرایی در فیلد های مختلف و تحویل آن به مراتب بالا تر از نرم افزار AUTODESK AutoCAD استفاده می کنند و به جرات می توان گفت که دارای بالاترین کتابخانه محصولات و اطلاعات مهندسی می باشد و نقشه ها را با ریزترین جزییات می توان رسم کرد بنابراین استفاده از این نرم افزار را به تمامی دوستانی که به تازگی به دنیای مهندسی وارد شده اند نیز به شدت توصیه می کنیم چراکه استفاده از آن امری ضروری می باشد.
در این نسخه نیز مانند نسخه های قبل ویژگی های جدید به آن اضافه شده است و به عبارتی هر طرح و نقشه و وسیله ای را که در ذهن دارید را بدون محودیت می توانید بصورت دوبعدی و سه بعدی طراحی کنید..برای دریافت نرم افزار و توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 تاریخ آخرین انتشار: آپریل ۲۰۱۴

مخصوص نسخه هاس ۳۲ بیتی

نرم افزار SolidWorks Premium یک نرم افزار کاملا پیشرفته و حرفه ای برای طراحی های مهندسی می باشد, با این نرم افزار که جدیدترین نسخه از آن را در اختیارتان قرار می دهیم هر آنچه از شبیه سازی و رسم اشکال هندسی به صورت سه بعدی را انتظار دارید, به تحقق می پیوندد چراکه علاوه بر کارکرد آسان آن برای کاربر, پیشرفته ترین ابزارها را در زمینه طراحی ۳D و مدل سازی و همچنین آگاه سازی از نحوه ی عملیات ورق کاری، ریخته گری، قالب سازی، جوش کاری و بررسی ریز مواردی همچون تنش، مقاومت قطعه تحت بار, مدلسازی رفتار و…. را در اختیار کاربران قرار می دهد.
این نرم افزار برای تمامی مهندسانی که به نحوی با طراحیهای پیشرفته در ارتباط هستند و دانشجویان فعال در رشته های برق, مکانیک,نقشه کشی صنعتی, صنایع و… مناسب می باشد.برخی از ویژگیهای اضافه شده در این نسخه از نرم افزار عبارتند از:
• قابلیت اتصال به نرم افزار های تحلیلی
• افزایش کارایی و تجسم
• ایجاد محصولات جدید با بهره گیری از ایده های شخصی در راستای سودآوری
• بهره مندی از تکنولوژی های CALS
• دارا بودن ماژول های جدید برای مدلسازی پارامترهای هایبرید
• پشتیبانی از استانداردها و ESKD
• برآورد هزینه های کار و گزارش کامل از آن
• یکپارچگی نرم افزار با نرم افزار مایکروسافت اکسل
• برآورد جدید مالی بر اساس مواردی که از روی شبیه سازیتان حذف می کنید
• قابلیت نمایش بر روی تلفن های همراه
• شخصی سازی محیط نرم افزار برای کارایی بهتر
• قابلیت اضافه کردن مشخصات کارفرما و ارائه کامل گزارشات در خروجی
• قرار دادن دوربین به صورت مجازی برای ساختن فیلم از محصول شبیه سازی شده برای ارائه بر روی فضاهای مجازی و …
• و بسیاری از قابلیتهای کلیدی دیگر…

 

 

 

 

 

نرم افزار ARCGIS از جمله نرم افزار های غنی و با اهمیت در سیستم های اطلاعات جغرافیایی یا GIS است، GIS کوتاه شده واژه ی Geographic Information System می باشد,آخرین نسخه و جدید ترین نسخه این نرم افزار توسط کمپانی Esri تحت عنوان AcrGIS 10.2 منتشر شده که دارای قابلیت های جدیدی در نسخه پیش رو می باشد و شرکت ESRI به کاربرانش قول داده که در این نسخه سادگی در کارکردن با این نرم افزار را به ارمغان بیاورد ،دسترسی به اطلاعات در Real-time و عملیات integration در infrastructure یا زیر ساختار مورد نظر و همچنین WEB GIS نیز در این نسخه نوید داده شده است.شاید زمانی که کمپانی ESRI در سال ۱۹۶۹ تاسیس شد فکر نمی کردند سیستم های اطلاعات جغرافیایی روزی ب این سمت و سو سوق پیدا کند و تمامی اطلاعات و ابزار ها را بتوان به صورت آنلاین در اختیار سایر کاربران در نقاط مختلف دنیا قرار داد.برای آشنایی بیشتر با این نرم افزار و آموزش کرک آن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود نرم افزار طراحی Architect 3D Landscape Design v17.5.1.1000 iSO-ECZ

 

|نرم افزار مهندسی طراحی با آموزش کرک|

نرم افزار Architect 3D Landscape Design پیچیده ترین برنامه طراحی خانه محسوب می شود این نرم افزار دارای خصوصیات نسل سومی است که اجازه طراحی حرفه را به شما می دهد خانه هایی واقعی و عمیق در طراحی و دارای خصوصیات رفلکت و مجازی سازی و ارائه پروژه ها و…خصوصت اسمارت این نسخه به شما اجازه می دهد که نقاشی کنید ،از مصالح در ساختمان استفاده کند حتی فرش پهن کنید بر روی زمین و یا تمام محل سکونت را با یک کلیک تغییر دهید…برای آشنایی با این نسخه از نرم افزار و دریافت آن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

Mathworks Matlab 2013 final version

6 دیدگاه
Mathworks Matlab 2013 final version

 

در این پست یکی از معروفترین و محبوبترین نرم افزارهای مهندسی را برای کاربران عزیز آماده کرده ایم, با بررسیهای انجام شده توسط تیم آریادانلود به این نتیجه رسیدیم که ورژن ۲۰۱۲ نرم افزار مطلب یکی از پر بازدیدترین پستهای سایت به شمار می رود و از همین رو تصمیم بر آن گرفتیم که آخرین ورژن این نرم افزار یعنی ۲۰۱۳ آنرا که چندی پیش روانه بازار شد را برای کاربران عزیز آماده کنیم. همانطور که می دانید برای انواع طراحی های مهندسی و رسم گرافها و … نیاز به نرم افزاری دارید تا درک کاملی از معاادلات و حل آنها داشته باشد و بهترین خروجی را به شما تحویل دهد تا بتوانید معیار حسابرسیها و بررسی پروژهایتان را برآن برپا کنید و نرم افزار مطلب این توانایی را به تمامی کاربرانش ثابت کرده است.
تمامی مهندسان در رشته های مختلف همچون برق, مکانیک, صنایع, عمران, الکترونیک و ریاضیات و… نیاز به این نرم افزار دارند چرا که مبنای بسیاری از پروژهای دانشگاهی و صنعتی بر مبنای گرافهای بدست آمده از این نرم افزار است, برای مثال در رشته ی الکترونیک به راحتی می توانید خروجی انواع مدارها و المانها را با در نظر گرفتن پارامترهای مختلف از جمله حرارت و … ببینید که نقش اساسی در دستیابی به نتایج دقیق دارد, در این نمسخه پیشرفتهای بسیار چشمگیری قابل رویت است که دریافت آن را به تمامی کاربران جویای علم پیشنهاد می کنیم.


MATLAB® is a high-level language and interactive environment for numerical computation, visualization, and programming. Using MATLAB, you can analyze data, develop algorithms, and create models and applications. The language, tools, and built-in math functions enable you to explore multiple approaches and reach a solution faster than with spreadsheets or traditional programming languages, such as C/C++ or Java™.

You can use MATLAB for a range of applications, including signal processing and communications, image and video processing, control systems, test and measurement, computational finance, and computational biology. More than a million engineers and scientists in industry and academia use MATLAB, the language of technical computing.

MathWorks announced Release 2013b (R2013b) of its MATLAB and Simulink product families. R2013b delivers new analysis, design, code generation and implementation and other features in MATLAB and Simulink, two new Polyspace products, as well as updates to 79 other products.

Highlights include:

MATLAB Product Family

– MATLAB: Data types for mixed-type tabular data, and ordered and unordered categorical data
– MATLAB Compiler: Revamped MATLAB Compiler app and automatic download at install time of version-compatible MATLAB Compiler Runtime
– Statistics Toolbox: Linear mixed-effects regression models
– Database Toolbox: Fast access to ODBC connections via a native ODBC driver
– Instrument Control Toolbox: Communication with integrated circuits using SPI protocol
– Financial Toolbox: Mean-Absolute Deviation (MAD) portfolio optimization
– Trading Toolbox: Support for CQG Integrated Client API and Interactive Brokers TWS API
– Image Processing Toolbox: GPU acceleration, working with PCT, for 22 additional functions, including bwmorph, edge, imresize, and medfilt2
– Mapping Toolbox: Web map display with dynamic base maps from OpenStreetMap and other sources

Simulink Product Family

– Simulink Editor: Enhancements including transparent subsystem preview, line crossings and “comment through” blocks
– Simulink System block: New block for incorporating MATLAB System objects in Simulink models
– Simulink hardware connectivity: Arduino enhancements including support for Mac OS X, Arduino Ethernet Shield and Arduino Nano hardware
– Simulink models: Native modeling of single-precision designs
– Simscape: Block libraries for modeling thermal liquid systems
– SimPowerSystems: Block libraries based on Third Generation technology, fully utilizing Simscape capabilities
– Simulink Verification and Validation: Requirements linking and traceability for MATLAB code

Polyspace Product Family
– Polyspace Code Prover: A new product for proving the absence of run-time errors in software
– Polyspace Bug Finder: A new product for identifying software defects via static analysis

System Toolboxes for Design in MATLAB and Simulink

– Phased Array System Toolbox: C/C++ code generation support with MATLAB Coder
– Computer Vision System Toolbox: Camera calibration functions and app

Code Generation and Implementation
– HDL Coder and Embedded Coder: Integrated C and HDL code generation and workflow support for Xilinx Zynq and Zedboard
– Simulink Coder: Creation of multi-level password protected Simulink models
– HDL Coder: Support for user authored MATLAB system objects and incremental code generation for Model Reference blocks
– MATLAB Coder: Support for 64-bit integers, software-in-the-loop (SIL) verification with Embedded Coder, and probability distributions in Statistics Toolbox
– Fixed-Point Designer: Long long integer data type for efficient simulation and generated code for 64-bit processors
– Simulink Code Inspector: Support for Stateflow objects and classic action language

دانلود نرم افزار  Autodesk 3ds Max-3ds Max Design 2014 نسخه 64 بیتی

 

تاریخ آخرین انتشار: مارچ ۲۰۱۳

در دنیای مجازی و در رسانه ها و بسیاری از کارتونها و فیلمها از انیمیشنها و افکتها و تصاویر سه بعدی بسیار حرفه ای استفاده می شود که شاید هر بیننده ای را محو خود کند و آنان را به فکر فرو برد که چگونه این تصاویر خلق شده است, حال ما برای این دسته از دوستان دو نرم افزار Autodesk 3ds Max Design و Autodesk 3ds Max را آماده کرده ایم که با کمی خلاقیت می توانند به خلق این آثار بپردازند, این نرم افزارها برترین نرم افزار ها در زمینه تولید انیمیشنهای بسیار حرفه ای و یا طراحی…

دانلود نرم افزار مایکروسافت ویژوال استودیو 2012 کرک شده - Microsoft VISUAL STUDIO ULTIMATE 2012

 

نام نسخه : ۲۰۱۲ Build 11.0.50727.1 RTM

 

مخصوص پردازنده های ۳۲ و ۶۴ بیتی

 

این پکیج بر روی سیستم عامل های ویندوز ۸ و ویندوز ۷ تست شده

پکیج نرم افزاری معروف شرکت مایکروسافت با عنوان Microsoft Visual Studio که امروز نسخه نهایی Ultimate آن را برای شما آماده کرده ایم ، این پکیج یک تفاوت اساسی با سایر نسخه های دیگر دارد جدا از قابلیت های نرم افزاری ،این است که در هنگام نصب نرم افزار کرک آن نیز به صورت اتوماتیک نصب می شود و هیچ گونه مشکلی در رابطه با فعالسازی و کرک و اکتیو کردن آن نخواهید داشت. نرم افزار مایکروسافت ویژوال استودیو ۲۰۱۲ به عنوان یک Solution پیشرفته برای طراحی محسوب می شود این قدرت را به تیم های طراحی می دهد تا در هر سایز ی اپلیکیشن ها مختلفی تحت ویندوز طراحی کرده و به مشتریان خود تحویل دهد،ابزار های برنامه ریزی راحتی آماده سازی شده مانند برنامه ریزی برای کار ،مدیریت لاگ و وظایف ،فراهم آوردن متولوژی های مختلف ،استفاده از ابزار های پیشرفته برای مدلینگ ،و طراحی معماری برای سیستم ها برای معنا و مفهوم دادن به معماری و ع العمل متقابل آن بخشی از قابلیت های این پکیج می باشد…


نکته مهم : در این نسخه از ویندوز ویستا پشتیبانی نمی شود.

سیستم عامل هایی که پشتیبانی می شوند:


Windows 7 SP1 (x86 and x64)
Windows 8 (x86 and x64)
Windows Server 2008 R2 SP1 (x64)
Windows Server 2012 (x64)

سخت افزار مورد نیاز :

۱٫۶ GHz or faster processor
۱ GB of RAM (1.5 GB if running on a virtual machine)
۱۰ GB of available hard disk space
۶۰۰ MB of available hard disk space (language pack)
۵۴۰۰ RPM hard drive
DirectX 9-capable video card running at 1024 x 768 or higher display resolution

 

  • حجم برنامه : ۱٫۴ گیگابایت
  • گرد آوری توسط: تیم آریا دانلود
  • آپلودر : Hanzaleh
  • رمز فایل:www.ariadl.com
  • دانلود مستقیم

دانلود نرم افزار شبیه ساز شبکه - Cisco Packet Tracer 5.3

به همراه فایل آموزشی درون نرم افزار

در این پست آخرین نسخه از برنامه شبیه ساز شبکه محصول شرکت سیسکو را در اختیار شما قرار می دهیم ,Cisco Packet Tracer یک نرم افزار قدرتمند رای شبیه سازی شبکه می باشد که دانشجو می تواند بدین وسیله و بدون نیاز به تجهیزات به صورت تئوری راه اندازی و تجربه کند و رفتار هر شبکه را ببیند و به تمامی سوال هایی که ممکن است در حین راه اندازی فیزیکال رخ دهد مواجه و حل کند,این برنامه برای افرادی است که در آکادمی سیسکو ثبت نام کرده اند که ما آخرین نسخه آن را آماده کرده ایم که در ادامه مطلب قابل دریافت می باشد.

دانلود نرم افزار طراحی پیشرفته شهر Esri CityEngine Advanced 2011.2 64bit

 

…:::این نرم افزار به در خواست یکی از کاربران قرار داده شده:::…

 

به همراه فایل آموزشی کرک برنامه

Esri یکی از شرکت های قدیمی می باشد که در سال ۱۹۶۹ تاسیس شده و این شرکت کمک های زیادی به سیستم GIS یا همان geographic information system کرده است. امروزه با استفاده از این سیستم و با استفاده از توانایی های این نرم افزار که امروز برای شما معرفی می کنیم شما می توانید شهری مدرن برای خود به صورت ۳ یعدی و قابلیت های فراوان طراحی کنید و بسازید و برای پروژه های دانشگاهی خود ارائه دهید نسخه حال حاضر مخصوص پردازنده های ۶۴ بیتی می باشد و روی ویندوز های XP,Vista ,7 به راحتی اجرا می شود.اگر می خواهید با تمام قابلیت ها و خصوصیات این نرم افزار آشنا شوید و برای دریافت این نرم افزار ارزشمند به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود برنامه AUTODESK 3DSMAX DESIGN 2013 X86-X64bit

 

AUTODESK 3DSMAX DESIGN 2013

 

برنامه معروف Auto Desk 3DS MAX را می توان به عنوان قدرتمند ترین نرم افزار در زمینه طراحی ۳ بعدی معرفی کرد که ابزار های فراوانی را در اختیار شما قرار می دهد همچنین توسعه دهندگان بازی ها و در جلوه های ویژه مخصوصا در فیلم ها و حرکت های خاص صراحان و مهندسان از این برنامه استفاده می کنند شما می توانید در ادامه مطلب با این نرم افزار و قابلیت های دیگر آن آشنا شوید و با لینک مستقیم از سرور های قدرتمند آریا دانلود دریافت نمایید.