دانلود مستقیم بازی عصر عجایب ۳ برای PC

بدون دیدگاه
دانلود مستقیم بازی عصر عجایب 3 برای PC
دانلود مستقیم بازی عصر عجایب ۳ برای PC بازی Age of Wonders نسخه ی سوم این بازی استراتژی به حساب می آید که نامزد برنده جایزه سری بازی های استراتژی است.حجم این بازی زیر ۱٫۲ گیگابایت می باشد و نسخه پیش رو مخصوص سیستم عامل های مایکروسافت و پلتفرم PC می باشد.عصر عجایب ۳ محصول WTriumph Software است که اخیرا منتشر شده. با ما همراه باشید در آریا دانلود.

(بیشتر…)

دانلود مستقیم بازی SimCity-Black Box برای PC

یک دیدگاه
دانلود مستقیم بازی SimCity-Black Box برای PC
تاریخ انتشار: ۲۵ March 2014
|این بازی دارای ۵% ریکاوری می باشد|
نسخه کرک شده و فشرده شده Black Box Repack

نسخه ی جدیدی از بازی SimCity منتشر شده اما این بار عمیقا روی شبیه سازی این بازی کار شده.این مدل شبیه یک شهر واقعی با جزئیات آن طراحی شده و به صورت واکنش گراو شخصی است و به گفته تولید کننده بازی گسترده ترین بازی مدیریتی شهر تاکنون محسوب می شود به طوری شما می توانید یک منطقه را کنترل کنیدیا یک شهر کامل در مقیاس های متفاوت تا حداکثر ۱۶ شهر به صورت یکجا با خصوصیات و ویژگی های متفاوت،این بازی دارای مود چند نفره نیز است که در این سری بازی ها برای اولین بار است که به آن اضافه شده که اندازه ی جدیدی به بازی می دهد…زبان بازی انگلیسی و مخصوص سیستم عامل های ویندوز مایکروسافت می باشد.توسعه دهنده بازی Maxis و انتشار آن با کمپانی Electronic Arts Inc. و در ژانر بازی های استراتژی دسته بندی می شود.

(بیشتر…)

دانلود مستقیم بازی Total War Rome II-Black Box

3 دیدگاه
دانلود مستقیم بازی Total War Rome II-Black Box
تاریخ انتشار : ۳ سپتامبر ۲۰۱۳
|این بازی دارای ریکاوری ۵% می باشد|

دانلود مستقیم بازی Total War Rome II-Black Box می خواهید قدرت برتر و فرمانده اولین و بزرگترین و شگفت انگیزترین جنگ ماشینی در زمان باستان شوید ؟برخاستن شما وباعث تحسین کردن شما می شود ولی همچنین ولی حسادت ها را هم بوجود می آورد حتی از طرف نزدیکترین افراد به شما ،خیانت می کنند تا شما را پایین بکشند ،چقدر حاضرید برای آینده ی روم ایثار کنید !می جنگید؟جمهوری را حفظ می کنید؟یا می خواهید به عنوان یک امپراطور دیکتاتور باشد؟بازی کم حجم و فشرده شده ی جنگ رم ۲ که چند روز گذشته توسط تیم کراکر بلک باکس منتشر شده از جمله بازی های سبک استراتژیک محسوب می شود که توسط کمپانی Creative Assembly توسعه و شرکت سگا آن را وارد بازار کرده است ،نسخه پیش رو مخصوص پلتفرم سیستم عامل های مایکروسافت می باشد. با ما همراه باشید در آریا دانلود.

(بیشتر…)

دانلود مستقیم بازی Men of War Vietnam 2011

3 دیدگاه
دانلود مستقیم بازی Men of War Vietnam 2011
نسخه فشرده شده KAOS
محصول سال ۲۰۱۱

بازی جنگ ویتنام ! جنگ ویتنام یکی از بحث برانگیز ترین و طولانی ترن جنگها در قرن ۲۰ به حساب می آید ! که حدودا بیست سال به طول انجامید , در آغاز با مداخله پنهانی امریکا در جنوب ویتنام و در یکی از شهر های آن به عنوان جنگ داخلی شروع شد , طولی نکشید که این جنگ را به یک رویارویی در مقیاس بزرگ در سراسر کشور با مشارکت نیروهای مسلح ایالات متحده, اتحاد جماهیر شوروی و چندین ایالت دیگر بزرگ شد.بازی که امروز برای شما آماده کرده ایم به درخواست یکی از کاربران می باشد.زبان بازی انگلیسی بوده و مخصوص پلتفرم PC/Windows بوده و توسط کمپانی ۱c Company توسعه داده شده سبک بازی نیز استراتژی (Real-time / Tactical) می باشد.

(بیشتر…)

دانلود مستقیم بازی استراتژیک Lords of the Realm III
تاریخ انتشار: ۱۷ مارس ۲۰۰۴

بعد از مدت امروز یک بازی در ژانر استراتژیک برای شما آماده کرده ایم با نام : Lords of the Realm III یا همان قلمرو خدایان , منتشر کننده این بازی شرکت Rebellion می باشد و توسعه دهنده آن هم کمپانی Impressions Games است. در این بازی خون های زیادی برای افرادی ریخته می شوند خیلی از سربازان ایثار می کنند تا وفداری خود را نشان دهند , لازم به ذکر است  این بازی را از روی ریپ اصلی قرار داده و تمامی فایل های اضافی از قبیل ع ها و والپیپر های بازی و… همراه پک می باشد.

(بیشتر…)

دانلود بازی کرک شده  FARM FRENZY Game Pack Deluxe

بازی تست شده توسط تیم آریا و کرک شده می باشد

سری بازی های Farm Frenzy راشاید شنیده باشید هر مجموعه آن جداگانه می باشد سبک بازی فوق العاده معتاد کننده می باشد به قدی که گذشت زمان را احساس نخواهید کرد , پک آماده شده امروز شامل ۴ بازی :Farm Frenzy 1,2,3 & Pizza Party می باشد که هر ۴ بازی آن کرک شده می باشد و نیاز به کرک کردن نخواهید داشت. می توان به این صورت این بازی را توصیف کرد که شما مراحل زیادی پیش رو دارید و صاحب یک مزرعه در روستا هستید و با استفاده از حیوانات و محصولات آن حیوانات خرید و فروش به سبکی خیلی جذاب و سریع و گرافیکی انجام دهید و از مبلغ بدست آمده مزرعه و تجهیزات خود را ارتقا داده و سریعا به مرحله بعدی بروید همانطور که گفته شد بازی به گونه ایی طراحی شده که معتاد کننده می باشد .این ۴ بازی را می توانید در ادامه مطلب با لینک مستقیم دریافت نمایید.