تبلیغات

راه مختلف برای بستن اپلیکیشن‌ها در ویندوز ۸

  • ترفند
  • نویسنده مطلب :omid
بدون دیدگاه
 راه مختلف برای بستن اپلیکیشن‌ها در ویندوز 8

۱٫ شما می‌توانید از همان کلید ترکیبی که برای بستن پنجره‌ها در ویندوز استفاده می‌کردید بهره ببرید. یعنی Alt+F4. با فشردن این کلید ترکیبی در محیط اپلیکیشن, اپلیکیشن به طور کامل بسته می‌شود.
۲٫ راه دوم بسیار مناسب صفحات نمایش لمسی است. با این حال می‌توانید از ماوس هم برای این کار استفاده کنید. بدین منظور کافی است در محیط اپلیکیشن, نشان‌گر ماوس را به بالای صفحه نمایش ببرید و کلیک چپ ماوس را نگه داشته و نشان‌گر را تا انتهای پایین صفحه حرکت دهید و سپس کلیک چپ را رها کنید. خواهید دید که اپلیکیشن به شکلی جالب بسته می‌شود.
۳٫ برای بستن اپلیکیشن‌ها از نوار Switcher ویندوز ۸ نیز می‌توانید استفاده کنید. برای این کار ابتدا به وسیله‌ی فشردن کلید Win از محیط اپلیکیشن خارج شوید. سپس نشان‌گر ماوس را در بالای سمت چپ صفحه نمایش قرار دهید تا پیش‌نمایش اپلیکیشن نمایان شود. اکنون بر روی آن راست کلیک کرده و Close را انتخاب کنید.
۴٫ برای بستن اپلیکیشن‌ها یک راه قدیمی نیز وجود دارد و آن استفاده از Task Manager ویندوز است. برای این کار کافی است کلیدهای ترکیبی Ctrl+Shift+Esc را فشار دهید. اکنون در محیط Task Manager اپلیکیشن مورد نظر را انتخاب کرده و بر روی دکمه‌ی End Task کلیک کنید.

منبع ترفند: وب سایت ترفندستان

تبلیغات

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.