تبلیغات

پل طبیعت، پارک آب و آتش و پارک طالقانی

بدون دیدگاه
پل طبیعت، پارک آب و آتش و پارک طالقانی

تصاویر اختصاصی از پل طبیعت، پارک آب و آتش و پارک طالقانی تهران را امروز تقدیم شما کاربران گرامی آریا دانلود می کنیم. پروژه پل طبیعت تهران در سال ۱۳۸۸ کلید خورد و در ۲۰ مهر ماه ۱۳۹۳ در زمان شهرداری جناب آقای قالیباف در منطقه عباس آباد تهران افتتاح شد. پل طبیعت تهران در واقع دو پارک بزرگ این منطقه یعنی آب و آتش و پارک طالقانی (پارک جهان کودک) را به هم متصل می کند. با ما همراه باشید در آریا دانلود با ۸۰ تصاویر اختصاصی از این فضای پایتخت ایران.

برای مشاهده هر تصویر در سایز واقعی روی آن ها کلیک کنید، خواهشمند است تمامی تصاویر بدون واتر مارک درج شده اند، کپی برداری تنها با ذکر منبع: آریا دانلود  مجاز می باشد.

سایر اماکن دیدنی تهران را در آریا دانلود مشاهده کنید (تصویری):

بوستان باغ ایرانی

پارک نهج البلاغه تهران

پارک گفتگو تهران

پارک جنگلی لویزان (شیان)

باغ پرندگان تهران

 

تصاویر اختصاصی از پارک آب و آتش، پل طبیعت و پارک طالقانی:

آسمان نمای گنبد مینا واقع در پارک نوروز

نماز خانه پارک آب و آتش را تصویر فوق مشاهده می کنید.

 

نقشه پل طبیعت

نقشه پل طبیعت

در تصویر فوق مسیر های دسترسی به پارک طالقانی را مشاهده می کنید که به شرح ذیل می باشند:

دسترسی از طریق مترو : نزدیکترین ایستگاه مترو که می توانید پیاده به پارک طالقانی بروید ایستگاه حقانی در خط قرمز مترو می باشد.

دسترسی از طریق BRT : می توانید با استفاده خطوط BRT اتوبوس خود را به میدان ونک و از آنجا پیاده چند قدمی را تا پارک آب و آتش پیاده روی کنید.

دسترسی به پارکینگ ضلع جنوبی ( پایین تر از بزرگراه شهید همت): برای دسترسی به ورودی جنوبی می بایست از سمت اتوبان حکیم غرب قبل از تونل رسالت وارد خروجی خیابان نلسون ماندلا شوید و پس از طی مسافت ۳۰۰-۴۰۰ متر به تابلو پارک می رسید. اگر از میدان آرژانتین عبور می کنید کافیست به سمت خیابان نلسون ماندلا (جردن سابق) بروید. دقت کنید که پارکینگ و ورودی جنوبی پارک دارای تابلوی بزرگ و نمایان نیست پس از لاین کند رو حرکت کنید.

دسترسی به پارکینگ ضلع شرقی (پارک طالقانی): از سمت بزرگراه حقانی غرب به شرق (میدان ونک به سمت شرق) ۱۰۰ متر بعد از رو گذر مدرس ورودی پارک جهان کودک مشخص است.

دسترسی به پارکینگ ضلع غربی (خیابان نلسون ماندلا- جردن سابق): جنوب به شمال خیابان نلسون ماندلا نرسیده به چهار راه جهان کودک می توانید به ترتیب از کوچه های دست راست : کوچه ناوک – کوچه سپر – کوچه کمان به سمت پارک بروید و در جای مناسب پارک کنید. در صورتی که در کوچه ها پارک کنید پارک بان نخواهد داشت و شامل هزینه نمی شود و در صورتیکه در محوطه اطراف پارک بخواهید خودرو خود را پارک کنید پارک بان ها ممکن است مبلغی شما را شارژ کنند.

دسترسی به پارکینگ شمالی (اتوبان حقانی): از سمت چهار راه جهان کودک به سمت شرق اولین خیابان دست راست (خیابان شهیدی).

تبلیغات

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *