45 تاکتیک سوشال مدیا برای کسب و کارهای کوچک

۴۵ تاکتیک سوشال مدیا برای کسب و کارهای کوچک را در این مقاله برای شما لیست خواهیم کرد. همانطور که ما روزانه از شبکه های اجتماعی استفاده می کنیم و گویای وضعیت فعلی اینترنت ماست، اما آیا می دانید چه ترفند های ریزی و ساده وجود دارند که می تواند توجه دیگران را به سمت شما جلب کند؟ بارها از من سوال شده که از چه تکنیک هایی در سوشیال مدیاها استفاده می کنم و امروز تصمیم گرفتم درباره اش بنویسم بیایید با هم این نکات را بخوانیم. با ما همراه باشید در آریا دانلود.

(بیشتر…)

8 نکته موثر برای تقویت بازاریابی در پینترست

۸ نکته موثر برای تقویت بازاریابی در پینترست

پینترست یکی از پلتفرم های عالی نو ظهور برای کسب و کارهاست تا بتوانند سرویس های خود را پروموت کنند. Pinterest به طور گسترده برای بازاریابی کسب و کارهایی که در صنایع غذایی و مرتبط با آن فعالیت می کنند می تواند مفید واقع شود و به سرعت در حال رشد است و همین وضعیت پینترست حاکی از محبوبیت این شبکه اجتماعی است که به یک ضرورت تبدیل می شود و می تواند به یکی از شبکه های اجتماعی تاثیر گذار برای شما مبدل شود. با ما همراه باشید در آریا دانلود.

(بیشتر…)

پل طبیعت، پارک آب و آتش و پارک طالقانی

بدون دیدگاه
پل طبیعت، پارک آب و آتش و پارک طالقانی

تصاویر اختصاصی از پل طبیعت، پارک آب و آتش و پارک طالقانی تهران را امروز تقدیم شما کاربران گرامی آریا دانلود می کنیم. پروژه پل طبیعت تهران در سال ۱۳۸۸ کلید خورد و در ۲۰ مهر ماه ۱۳۹۳ در زمان شهرداری جناب آقای قالیباف در منطقه عباس آباد تهران افتتاح شد. پل طبیعت تهران در واقع دو پارک بزرگ این منطقه یعنی آب و آتش و پارک طالقانی (پارک جهان کودک) را به هم متصل می کند. با ما همراه باشید در آریا دانلود با ۸۰ تصاویر اختصاصی از این فضای پایتخت ایران.

(بیشتر…)

پارک نهج البلاغه تهران

بدون دیدگاه
پارک نهج البلاغه تهران

پارک نهج البلاغه تهران یا بوستان نهج البلاغه از جمله فضاهای سبز و زیبا با چشم انداز عالی در قسمت شمالی شهر تهران است و از چند مسیر قابل دسترسی است پارک نهج البلاغه تهران در ۲ فاز که قسمت شمال و جنوبی آن را تشکیل می دهند به بهره برداری رسیده و دارای امکانات خوبی همچون مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری، فضای بازی برای کودکان و نوجوانان مانند سافاری پارک، راپل هوایی، سرسره آبی، آلاچیق و سرزمین شگفت انگیز بوستان نهج البلاغه معروف شده جهت استفاده خانوادگی در منطقه ۲ تهران طراحی شده است. با ما همراه باشید در آریا دانلود با گزارش کامل تصویری از بوستان نهج البلاغه تهران.

(بیشتر…)

نکته هایی برای ارتقاء سریع در شبکه های اجتماعی

نکته هایی برای ارتقاء سریع در شبکه های اجتماعی

امروز یکی دیگر از مطالب کاربردی و مفید ویژه کسب و کارهای کوچک و مدیران سایت ها را آماده کرده ایم، اگر تاکنون نتوانسته اید محتوای تازه (Fresh) یا با کیفیت (Quality) و یا درگیر کننده (Engaging)  تولید کنید برای مخاطبانتان آن را در دستور کار خود قرار دهید ما در آریا دانلود به شما کمک می کنیم و باید و نباید های شبکه های اجتماعی را به شما آموزش می دهیم تا بتوانید سریعتر به جایگاهی که می خواهید برسید.

(بیشتر…)

۸ نکته مهم در بازاریابی محتوا

بدون دیدگاه
8 نکته مهم در بازاریابی محتوا

۸ نکته مهم در بازاریابی محتوا

اگر صاحب کسب وکار اینترنتی و ای وب مستر و مدیر وب سایت هستید و یا از همه مهمتر اگر کارشناس تولید محتوا هستید ۸ نکته مهم را امروز به شما یاد آوری می کنیم که می بایست در بازاریابی محتوایی (Content Marketing) رعایت کنید. همانطور که می دانید بازاریابی محتوایی از مهمترین تکنیک های بازاریابی محسوب می شود در این دسته از بازاریابی که تولید و اشتراک گذاری محتوای آنلاین را درگیر کرده و شامل ویدئو، بلاگ و مطالب مربوط به شبکه های اجتماعی است در این روش شما به صورت مستقیم کاربران را به یک برند تشویق نمی کنید اما قصد و هدف ما این است که در نهایت متقاعد شود و البته تحریک شود و علاقه مند شود به محصولات و یا سرویس هایی که آنلاین ارائه می دهید. با ما همراه باشید در آریا دانلود.

(بیشتر…)

55 خصوصیت که کسب و کارهای نوپا را قدرتمند می کند

۵۵ خصوصیت که کسب و کارهای نوپا را قدرتمند می کند

تمامی این ۵۵ خصوصیت مربوط به کسب و کارهای آنلاین می شوند، امروز در آریا دانلود می خواهیم به مشخصه هایی بپردازیم که اگر در ابتدای کار به صورت صحیح پیاده سازی شوند بخشی از موفقیت شما تضمین خواهد شد، خصوصیاتی که باعث می شوند وب سایت تجاری شما به بهترین شکل ممکن پیاده سازی شود که به ده قسمت مختلف تقسیم بندی می شوند مانند Headerو Footerو … با ما همراه باشید در آریا دانلود.

(بیشتر…)

117 شعار تبلیغاتی گیرا و موثر برای فروشگاه های اینترنتی

۱۱۷ شعار تبلیغاتی گیرا و موثر برای فروشگاه های اینترنتی

اگر صاحب کسب و کار و فروشگاه اینترنتی هستید این پست ما را دنبال کنید. امروز در آریا دانلود شعار های تبلیغاتی آماده کرده ایم که می توانید در فروشگاه برای (بازاریابی محتوایی) ، در ایمیل مارکتینگ به عنوان Slogan و در شبکه های اجتماعی برای استراتژی های خود استفاده کنید. امروز به پیام هایی می پردازیم که با فکر کردن و ایده گرفتن از آن ها می توانید شعار یا پیام تبلیغاتی خود را بسازید. با ما همراه باشید در آریا دانلود.

(بیشتر…)

42 آمار از بازاریابی محتوای بصری که باید در سال 2017 بدانید

۴۲ آمار از بازاریابی محتوای بصری که باید در سال ۲۰۱۷ بدانید

خیلی جالب و در عین حال شگفت آور است که چه گونه محتوای بصری و به دنبال آن بازاریابی محتوای بصری توانسته در مدت کوتاهی اینقدر رشد کند، در صورتی که در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنید و یا صاحب کسب و کار اینترنتی هستید و یا تولید کننده محتوا هستید مقاله و امارهای امروز ما ویژه شما نوشته شده، در سال ۲۰۱۶ که گذشت دیجیتال مارکتر ها به اهمیت تولید محتوای بصری و تاثیری که تقریبا بر روی تمامی شبکه های اجتماعی دارد مانند اسنپ چت ، فیس بوک، اینستاگرام و تویتر پی بردند و هم زمان ویدئو به ابزاری قدرتمند برای برند ها که به دنبال ارتباط آسان با مخاطبانشان بودند تبدیل شد. با ما همراه باشید در آریا دانلود.

(بیشتر…)

کرنر استون چیست و چه اهمیتی دارد

بدون دیدگاه
کرنر استون چیست و چه اهمیتی دارد

کرنر استون چیست و چه اهمیتی دارد (what is cornerstone content)،اخیر در پلاگین پرطرفدار Yoast SEO امکان جدیدی به نام مقاله بنیاد محتوا یا کرنر استون که جلو تر بیشتر شما را با معنا و مفهوم آن آشنا خواهیم کرد، در حقیقت مقالاتی هستند که بیشترین ارزش را در سایت شما دارند، این مقالات بر کسب و کار شما اثر می گذارند و با ماموریت سایت شما ارتباط برقرار می کنند و البته فوق العاده عالی نوشته شده اند. این ها مقالاتی هستند که شما می خواهید بیشترین رنک را در مورتوهای جستجو داشته باشند. مقالات کرنراستون تشریح کننده هستند معمولا و ترکیبی از مطالب درونی پست های وبلاگ یا Blog post  هستند. با ما همراه باشید در آریا دانلود.

(بیشتر…)