تبلیغات

افزونه نمایش رتبه سایت ها به سبک Alexa

بدون دیدگاه
افزونه نمایش رتبه سایت ها به سبک Alexa

دانستن رتبه یک سایت می تواند از عوامل جلب اعتماد کاربران به وب سایت ها باشد ، یکی از موسساتی معتبری که سالیان سال است رتبه وب سایت ها را به صورت جهانی و روزانه دسته بندی می کند سایت الکسا (Alexa) است که زیر مجموعه ای از آمازون محسوب می شود افزونه alexa را شما می توانید بر روی مرورگر کروم و یا فایرفاکس داشته باشید و با ورود به هر وب سایت رتبه آن را در جهان و در کشور شما مشاهده کنید که روزانه می تواند با توجه به معیارهای Alexa تغییر کند شاخص هایی همچون ورود کاربر منحصر به فرد ، ورود کاربر بر اساس منطقه جغرافیایی ، میزان ترافیک یک وب سایت و …امروز افزونه محبوب Alexa Toolbar مخصوص مرورگر Mozilla Fire Fox را برای شما آماده کرده ایم.

در صورتیکه از کاربران قدیمی مرورگر فایرفاکس هستید و از افزونه الکسا اسپارکی (Alexa Sparky) استفاده می کردید حتما می دانید که مرورگر فایرفاکس از نسخه ۲۹ قابلیت Addon Bar را که به صورت نواری که در پایین مرورگر ظاهر می شد و رتبه سایت ها را به صورت نموداری مانند شکل زیر نمایش می داد را حذف کرده و از نسخه ۲۹ مرورگر فایرفاکس دیگر این نوار وجود ندارد ، امروز به همراه Alexa Toolbar ما افزونه بازگشت این Addon را نیز برای شما آماده کرده ایم که می توانید علاوه بر الکسا سایر افزونه های فایرفاکس را در نوار پایین مرورگر خود به نمایش در آورید.

الکسا اسپارکی

 

نحوه نصب The Addon Bar (Restored) :

برای نمایش Addon Bar در نوار پایین فایرفاکس کافیست The Addon Bar را دانلود کنید تا بدون نیاز به ریستارت مرورگر در پایین صفحه مرورگر نوار آن ظاهر شود.

 

نحوه نصب SEO Status PageRank/Alexa Toolbar :

از لینک زیر به صفحه دانلود Alexa Toolbar مراجعه کنید و Add to firefox را بزنید تا افزونه را به مرورگر شما اضافه کند این افزونه از نسخه ۱٫۵ فایرفاکس تا نسخه فعلی را به خوبی پشتیبانی می کند و نسخه اولیه آن در تاریخ ۶ ژانویه ۲۰۱۲ منتشر شده .

تاکنون بیش از ۱۸ هزار کاربر فایرفاکس این افزونه را بر روی مرورگر خود نصب کرده اند.

در صورتیکه نظری مورد این افزونه دارید می توانید از بخش نظارت برای ما ارسال کنید.

 

 

مشخصات

See Google Pagerank (PR) and Alexa rank for each website you visit. Simple and customizable. You can see and use everything the toolbar offers, or strip it down to the bare essentials and place it in the status bar. Simple, quick, and very useful.

دانـــــلود

تبلیغات

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *