دانلود ضد بدافزار Malwarebytes Anti-Malware Premium 3.0.4.1269

بدون دیدگاه
دانلود ضد بدافزار  Malwarebytes Anti-Malware Premium 3.0.4.1269

دانلود ضد بد افزار  Malwarebytes Anti-Malware Premium محصولی از شرکت توسعه دهنده گان Malwarebytes Corporation به همراه کرک معتبر و ۱۰۰% تست شده توسط تیم آریا دانلود و آموزش کامل نحوه راه اندازی و کرک آن را در این مطلب مشاهده می کنید و با لینک مستقیم قابل دریافت می باشد ضد تروجان و ضد بدافزار Malwarebytes دارای ۲ نسخه رایگان و تجاری می باشد که البته نسخه پیش رو ورژن تجاری آن است که به همراه کرک مادام العمر آن برای شما پیش بینی شده و از ۲۹ زبان زنده دنیا پشتیبانی می شود.تا کنون این ضد بد افزار Malwarebytes Anti-Malware در مجلات و سایت های متعددی نقد و بررسی و امتیاز دهی توسط کاربران و کارشناسان شده که از مهمترین آنها می توان به Cnet یا مجله PC-mag و یا Pc Magazine و Pc Worlds و Filegang اشاره کرد.از نکات قابل توجه این ضد بد افزار سادگی و قابل درک بودن آن و استفاده آسان آن توسط کاربر و راه حل هایی که ارائه می شود را می توان نام برد.

(بیشتر…)

محل تبلیغات شما
دانلود اینترنت سکیوریتی،آنتی ویروس،توتال کاسپراسکای-Kaspersky Anti-Virus-Internet-Total Security 2017 17.0.0.611

|Kaspersky Antivirus|

|Kaspersky Total Security|

|Kaspersky Internet Security|

محصولات امنیتی شرکت روسی کاسپر (Kaspersky Lab) از جمله قدرتمندترین و محبوبترین شرکت های تولید کننده پکیج های امنیتی محسوب می شود از این رو امروز جدیدترین نسخه اینترنت سکیوریتی ، آنتی ویروس کاسپر و همچنین توتال سکیوتریتی کاسپر اسکای را آماده کرده ایم به اختصار این محصولات را با نام های KIV و KIS و KTS می شناسند. Kaspersky با بهره گیری از ترکیب تکنولوژی های روز و عملکرد Cloud از سیستم شما در برابر خطرات محافظت می کند.

(بیشتر…)

محل تبلیغات شما
دانلود اسمارت سکیوریتی ، آنتی ویروس ، موبایل سکیوریتی Eset Nod32 v9.0.386.0

|multi device security|

در این پست یکی از محبوبترین آنتی ویروسهای حال حاضر جهان را در اختیارتان قرار می دهیم. دانلود اسمارت سکیوریتی ، آنتی ویروس ، موبایل سکیوریتی Eset Nod32 v9.0.386.0 همانطور که می دانید شرکت Eset محصولات امنیتی متنوعی را تولید کرده که در ۲ شاخه خانگی و تجاری دسته بندی می شوند و هر کدام از اینها زیر شاخه های بیشتری دارند که ما امروز تمامی محصولات خانگی ESET Nod32 که برای سیستم عامل های مختلف طراحی شده اند را برای شما آماده کرده ایم نسخه های تجاری ESET شامل پیکیج های امنیت سرور ، کمپانی ها ، مدیریت از راه دور ، Endpoint Security و… می باشد. ESET با استفاده از هوش مصنوعی و به کارگیری جدیدترین تکنولوژی ها امنیت اطلاعات لپ تاپ ، گوشی اندرویدی ،تبلت  شما را تامین می کند.

(بیشتر…)

محل تبلیغات شما
دانلود نسخه نهایی Avast 2016 v12.1.2272 Final

آنتی ویروس Avast 2016 محافظت کامل از سیستم شما در مقابل ویروس ها را به عهده دارد موتور Avast شامل Anti-Spyware ،Firewall و ماژول های Antispam برای محافظت در مقابل دزدی هایی نظیر Phishing ، هویت شناسی دزدان و ویروس های منتشر شده در وب می باشد.به روز رسانی خودکار برای راحتی و ایمنی بیشتر کاربر طراحی شده و از جهت دیگر Avast در میان آنتی ویروس های رایگان بیشترین امتیاز را به خود اختصاص داده بهتر از ،آنتی ویروس رایگان Avast نسخه Internet Security آن است که برای فعالان وب طراحی شده و قابل سفارشی سازی می باشد.

(بیشتر…)

محل تبلیغات شما

دانلود نرم افزار Malwarebytes Anti-Malware 2.0.3 1025

بدون دیدگاه
دانلود نرم افزار  Malwarebytes Anti-Malware 2.0.3 1025

دانلود ضد بدافزار  Malwarebytes Anti-Malware 2.2.0.1024 Final Premium LifeTime محصولی از شرکت توسعه دهنده گان Malwarebytes Corporation به همراه کرک معتبر و ۱۰۰% تست شده توسط تیم آریا دانلود و آموزش کامل نحوه راه اندازی و کرک آن را در این مطلب مشاهده می کنید و با لینک مستقیم قابل دریافت می باشد ضد تروجان و ضد بدافزار Malwarebytes دارای ۲ نسخه رایگان و تجاری می باشد که البته نسخه پیش رو ورژن تجاری آن است که به همراه کرک مادام العمر آن برای شما پیش بینی شده و از ۲۹ زبان زنده دنیا پشتیبانی می شود.تا کنون این ضد بد افزار Malwarebytes Anti-Malware در مجلات و سایت های متعددی نقد و بررسی و امتیاز دهی توسط کاربران و کارشناسان شده که از مهمترین آنها می توان به Cnet یا مجله PC-mag و یا Pc Magazine و Pc Worlds و Filegang اشاره کرد.از نکات قابل توجه این ضد بد افزار سادگی و قابل درک بودن آن و استفاده آسان آن توسط کاربر و راه حل هایی که ارائه می شود را می توان نام برد.

(بیشتر…)

محل تبلیغات شما

دانلود ESET NOD32 Smart Security v8.0.312.0

یک دیدگاه
دانلود ESET NOD32 Smart Security v8.0.312.0

دانلود ESET NOD32 Smart Security v8.0.312.0 را در این پست برای کاربران آریادانلود آماده کرده‌ایم. در دنیای کامپیوتری امروز امنیت در شبکه و اینترنت حرف اول را می‌زند چرا که راه‌های نفوذ به اطلاعات و باگ‌های مختلف بسیار سریع شناسایی می‌شوند و بسیاری نیز به دلایل مختلف می‌کوشند تا وارد محیط کاربری شما شوند و به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند. شاید این سوال مطرح شود که چه نیازی به نفوذ به رایانه شما توسط این افراد است؟ جواب این سوال ساده است و این می‌توانند به دلایل مختلفی همچون سوء استفاده از اطلاعات شخص شما باشد برای مثال هکر به رایانه شما نفوذ می‌کند و با نصب برخی از نرم‌افزارها به تمامی رمزهای حساب‌های بانکی شما دسترسی پیدا می‌کند و یا اینکه می‌تواند به عکس‌های شخصی شما دسترسی یابد و در نهایت منجر به سوء استفاده از شما شود. (بیشتر…)

محل تبلیغات شما

دانلود آنتی ویروس ESET NOD32 v8.0.312.0

بدون دیدگاه
دانلود آنتی ویروس ESET NOD32 v8.0.312.0

دانلود آنتی ویروس ESET NOD32 v8.0.312.0 را در این پست برای کاربران آریادانلود آماده کرده‌ایم. در دنیای کامپیوتری امروز امنیت در شبکه و اینترنت حرف اول را می‌زند چرا که راه‌های نفوذ به اطلاعات و باگ‌های مختلف بسیار سریع شناسایی می‌شوند و بسیاری نیز به دلایل مختلف می‌کوشند تا وارد محیط کاربری شما شوند و به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند. شاید این سوال مطرح شود که چه نیازی به نفوذ به رایانه شما توسط این افراد است؟ جواب این سوال ساده است و این می‌توانند به دلایل مختلفی همچون سوء استفاده از اطلاعات شخص شما باشد برای مثال هکر به رایانه شما نفوذ می‌کند و با نصب برخی از نرم‌افزارها به تمامی رمزهای حساب‌های بانکی شما دسترسی پیدا می‌کند و یا اینکه می‌تواند به عکس‌های شخصی شما دسترسی یابد و در نهایت منجر به سوء استفاده از شما شود. (بیشتر…)

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما