تبلیغات

اپلیکیشن لینکداین – LinkedIn v4.1.3

بدون دیدگاه
اپلیکیشن لینکداین - LinkedIn v4.1.3

لینکداین شبکه اجتماعی بزرگ و رو به رشدی است که در آن می توانید شغل مورد علاقه خود را پیدا کنید امروز اپلیکیشن اندرویدی لینکداین را برای شما آماده کرده ایم در آریا دانلودکه از این طریق می توانید فرصت های شغلی مورد نظر خود را دنبال کنید و آینده خود را از طریق این شبکه بزرگ بسازید. به روز باشید و اخبار کسب و کارهای دیگر و صنایع مختلف را دنبال کنید و همه چیز از پروفایل اولیه شما شروع می شود.

نکاتی مختصر و مفید پیرامون عضویت و فعالیت در شبکه اجتماعی لینکداین:

 

در محیط لینکداین می توانید حساب کاربری خود را به پریمیوم ارتقا دهید تا از تمامی امکانات آن بهره گیرید، سعی کنید به روز باشید خودتان را به روز کنیدو با شبکه های حرفه ای دیگر در ارتباط باشید، شغل مورد علاقه خود را جستجو کنید و کمپانی ها و گروه های مختلف را بازدید کنیدو Connect  وشوید.

افراد تاثیر گذار را دنبال یا Follow کنیدو به درس هایی که می دهند حسابی دقت کنید، مقاله های خود را به اشتراک بگذاریدو خودتان را به عنوان یک رهبر در گروه معرفی کنید تا دیده شوید.

پروفایل حرفه ای خودتان را به روز نگاه داریدو دستی به رزومه کاری خود بکشیدو شغل هایی را که می پسندید را جستجو و Save کنید و کمپانی هایی را دنبال کنید که به دنبال جذب نیرو هستند و به روزرسانی تجاری در پروفایل خود انجام می دهند یا پیشنهاد می دهند و به پیشنهادات Connect  شدن لینکداین توجه کنید “ممکن است افرادی را بشناسید”

شعار لینکداین : Connect to opportunity

موفق باشید

آریا دانلود

مشخصات

دانـــــلود

تبلیغات

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *