دانلود کاملترین نسخه نرم افزار Team Viewer Server Enterprise v8.5 FULL

تاریخ انتشار: ۱۳ مارچ ۲۰۱۳

امروز آخرین نسخه و کاملترین نسخه از نرم افزار پرطرفدار Team Viewer را برای شما آماده کرده ایم به همراه کرک معتبر که اخیرا منتشر شده است. Team Viewer نسخه Enterprise بر روی سیستم عامل های ویندوز XP و ۷ تست شده اند و به خوبی کار میکند.یکی از بهترین قابلیت های این نرم افزار ایجاد بستر ارتباطی بین ۲ کامپیوتر بدون در نظر گرفتن فاصله بین آنها است.امروزه بسیازی از شرکت های بزرگ دنیا از طریق این نرم افزار خدمات پس از فروش خوب را به مشتری ارائه می دهند.
از دیگر قابلیت های این نرم افزار می توان اشاره کرد به ملاقات های آنلاین. امروزه بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر در سراسر دنیا به این نرم افزار اعتماد دارند و از آن استفاده می کنند.برای دریافت این نرم افزار سودمند به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود آخرین نسخه نرم افزار اف تی پی FileZilla نسخه سرور و کلاینت

نسخه : Client – Server

یکی از راه های انتقال فایل بین سرور و کلاینت استفاده از نرم افزار های رایگان اف تی پی می باشد که از پروتکل FTP که همان پروتکل ارسال فایل است استفاده می شود , امروز ما یکی از این Solution ها را به شما معرفی می کنیم. شرکت اسپانسر فایل زیلا ۲ نسخه آن را با نام های Client , Server را در اختیار عموم به صورت Open Source قرار داده ,این نرم افزار پروتکل های FTP , SFTP و FTPS را پشتیبانی می کند که در این میان اف تی پی از طریق SSL یا TLS عمل می کند.نسخه کلاینت نرم افزار Filezilla برای سطوح ویندوز ,لینو و مکینتاش ارائه شده اما نسخه سرور آن فقط برای سیستم عامل های ویندوز می باشد.این نرم افزار دارای ویژگی های فراوانی می باشد که ازجمله آن می توان اشاره کرد به راه اندازی FTP Server وساخت نام کاربری با دسترسی های مختلف … برای دریافت این برنامه به ادامه مطلب مراجعه کنید.