8 نکته موثر برای تقویت بازاریابی در پینترست

8 نکته موثر برای تقویت بازاریابی در پینترست

پینترست یکی از پلتفرم های عالی نو ظهور برای کسب و کارهاست تا بتوانند سرویس های خود را پروموت کنند. Pinterest به طور گسترده برای بازاریابی کسب و کارهایی که در صنایع غذایی و مرتبط با آن فعالیت می کنند می تواند مفید واقع شود و به سرعت در حال رشد است و همین وضعیت پینترست حاکی از محبوبیت این شبکه اجتماعی است که به یک ضرورت تبدیل می شود و می تواند به یکی از شبکه های اجتماعی تاثیر گذار برای شما مبدل شود. با ما همراه باشید در آریا دانلود.

(بیشتر…)

پل طبیعت، پارک آب و آتش و پارک طالقانی

تصاویر اختصاصی از پل طبیعت، پارک آب و آتش و پارک طالقانی تهران را امروز تقدیم شما کاربران گرامی آریا دانلود می کنیم. پروژه پل طبیعت تهران در سال 1388 کلید خورد و در 20 مهر ماه 1393 در زمان شهرداری جناب آقای قالیباف در منطقه عباس آباد تهران افتتاح شد. پل طبیعت تهران در واقع دو پارک بزرگ این منطقه یعنی آب و آتش و پارک طالقانی (پارک جهان کودک) را به هم متصل می کند. با ما همراه باشید در آریا دانلود با 80 تصاویر اختصاصی از این فضای پایتخت ایران.

(بیشتر…)

پارک نهج البلاغه تهران

بدون دیدگاه
پارک نهج البلاغه تهران

پارک نهج البلاغه تهران یا بوستان نهج البلاغه از جمله فضاهای سبز و زیبا با چشم انداز عالی در قسمت شمالی شهر تهران است و از چند مسیر قابل دسترسی است پارک نهج البلاغه تهران در 2 فاز که قسمت شمال و جنوبی آن را تشکیل می دهند به بهره برداری رسیده و دارای امکانات خوبی همچون مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری، فضای بازی برای کودکان و نوجوانان مانند سافاری پارک، راپل هوایی، سرسره آبی، آلاچیق و سرزمین شگفت انگیز بوستان نهج البلاغه معروف شده جهت استفاده خانوادگی در منطقه 2 تهران طراحی شده است. با ما همراه باشید در آریا دانلود با گزارش کامل تصویری از بوستان نهج البلاغه تهران.

(بیشتر…)

رکورد های گینس 2017 – نسخه اصلی

  • کتاب
بدون دیدگاه
رکورد های گینس 2017 – نسخه اصلی

رکورد های گینس 2017 – نسخه اصلی

کتاب الکترونیکی تمام رنگی رکوردهای گینس سال 2017 به زبان انگلیسی به همراه نسخه های قدیمی شامل نسخه های 2016-2015-2014-2013 را به صورت مجزا و با لینک مستقیم می توانید از آریا دانلود دریافت کنید. کتاب رکوردهای گینس از سال 1951 به چاپ می رسیده و در حال حاضر در 100 کشور جهان و به 23 زبان زنده دنیا به چاپ می رسد. با ما همراه باشید در آریا دانلود.

(بیشتر…)

رکورد های گینس 2016 – نسخه اصلی

  • کتاب
بدون دیدگاه
رکورد های گینس 2016 - نسخه اصلی

رکورد های گینس 2016 – تمام رنگی

کتاب تمام رنگی رکوردهای جهانی گینس یا Guinness World Record با فرمت PDF منبعی برای تمامی رکوردهایی که در سال 2016 به ثبت رسیده اند. نسخه های متفاوتی از رکورهای گینس وجود دارد که ما نسخه کامل و معتبر آن را امروز در آریا دانلود برای شما کاربران محترم آماده کرده ایم که می توانید با لینک مستقیم دریافت نمایید. گینس به زبان های مختلفی منتشر می شود و نسخه پیش رو به زبان انگلیسی روان می باشد. با ما همراه باشید در آریا دانلود.

(بیشتر…)

کتاب آموزش سئو ادم کلارک

  • کتاب
یک دیدگاه
کتاب آموزش سئو ادم کلارک

کتاب آموزش سئو ادم کلارک

ادم کلارک متخصص تایید شده گوگل در کتابی تحت عنوان SEO 2017 به آموزش حرفه ای بهینه سازی برای موتورهای جستجو با استفاده از استراتژی های بازاریابی اینترنتی به صورت هوشمندانه می پردازد. این کتاب از سطح مبتدی تا پیشرفته در حوزه استراتژی های سئو برای رسیدن به بالاترین رتبه در نتایج گوگل نوشته شده، اهمیتی ندارد در گذشته چه طور بوده اید این کتاب شما را با تکنیک های بهینه سازی برای موتورهای جستجو که باعث رشد شرکت های آنلاین متعددی شده آشنا می کند. با ما همراه باشید در آریا دانلود.

(بیشتر…)

400 نکته ضروری دیجیتال مارکتینگ

  • کتاب
5 دیدگاه
400 نکته ضروری دیجیتال مارکتینگ

400 نکته ضروری دیجیتال مارکتینگ

اگر حوصله و وقت خواندن کتاب های زیادی را ندارید در این حوزه حداقل کتاب 400 نکته دیجیتال مارکتینگ Mike Ncube را که امروز برای شما آماده کرده ایم مطالعه کنید این کتاب الکترونیک با فرمت PDF با حجم بسیار ناچیز به زبان انگلیسی روان شامل نکات و تکنیک ها و ترفند ها و استراتژی هایی است که بسیار در بازاریابی دیجیتال حائز اهمیت هستند منبعی که برای صاحبان کسب و کارهای آنلاین و مارکترها پیشنهاد می شودتا بتوانند بینس و محصول خود را پروموت کنند و مهارت دیجیتال خود را افزایش دهند. با ما همراه باشید در آریا دانلود.

(بیشتر…)

کتاب درک بازاریابی دیجیتال - استراتژی های بازاریابی

کتاب درک بازاریابی دیجیتال – استراتژی های بازاریابی برای درگیرکردن نسل دیجیتال، ویرایش سوم نوشته دامیان رایان به زبان انگلیسی روان در قالب 432 صفحه با فرمت PDF را در این پست آریا دانلود برای شما آماده کرده ایم که می توانید با لینک مستقیم دریافت نمایید. دنیای رسانه های دیجیتال با سرعت فوق العاده ای در حال تغییر است به صورت مستمر تکنولوژی ها در حال تکامل و تبدیل هستند نه تنها اینکه چه طور دسترسی پیدا میکنیم به اطلاعات بلکه چه طور در تعامل هستیم و ارتباط برقرار می کنیم با آن ها و آن هم در مقیاس جهانی! درک بازاریابی دیجیتال با راهنمای عملی البته بدون بی احترامی به بازاریابی وب، قوانینی است که در رسانه جدید و تحقیقات و نسل جدید مصرف کنندگان دیجیتال است. با ما همراه باشید در آریا دانلود.

(بیشتر…)

کتاب هنر دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال

  • کتاب
بدون دیدگاه
کتاب هنر دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال

کتاب هنر دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال

راهنمای تعریفی برای ساخت کمپین های آنلاین استراتژیک، هدفمند و قابل اندازه گیری توسط Ian Dodson را در قالب کتاب الکترونیک در این پست آریا دانلود به لینک مستقیم دریافت نمایید. به گفته نویسنده این نخستین راهنمایی است که جواب می دهد و شما را به موفقیت می رساند. کتاب هنر دیجیتال مارکتینگ راهنمای پیچیده ای است برای کرک کردن کدهای دیجیتال مارکتینگ و رسیدن، درگیر شدن و خدمت کردن به مشتریان که براساس صنایع پیشرو که دارای مدارک معتبر از DMI یا Digital Marketing Institue هستند، این کتاب خلاقیت های روشمند را برای موفقیت در بازاریابی دیجیتال معرفی می کند. با ما همراه باشید در آریا دانلود.

(بیشتر…)

کتاب چه طور در فتوشاپ انجام دهم؟

  • کتاب
بدون دیدگاه
کتاب چه طور در فتوشاپ انجام دهم؟

کتاب چه طور در فتوشاپ انجام دهم؟

اسکات کِلبی نویسنده شماره یک پرفروشترین کتاب های تکنیک عکاسی در جهان است، اون در این کتاب با مفاهیم کاملا جدیدی آمده و به صورت خیلی خیلی ساده توضیحاتی را ارائه داده که می توانید در فتوشاپ نیازخود را برطرف کنید و سریع به جواب برسید و مجدد برگردید به ویرایش تصاویر خود در فتوشاپ بپردازید. کتاب امروز آسان ترین راه ها برای انجام کارها در فتوشاپ را به شما می آموزد. با ما همراه باشید در آریا دانلود.

(بیشتر…)