فونت و آیکنفونت و آیکن

مجموعه نفیس و عظیم 2800 فونت و بیش از 15 هزار آیکن و بیش از 90.000$ قیمت گذاری شده اند که امروز به صورت رایگان و با لینک مستقیم می توانید از آریا دانلود دریافت نمایید.

آیکن ورودی نرم افزار ها

بدون دیدگاه
 
بسته آیکن های پیش رو بیشتر برای برنامه نویسان طراحی شده ، شما به راحتی می توانید از پکیج امروز ما برای نرم افزاری که تولید می کنید استفاده کنید ، آیکن های زیبایی با فرمت PNG از نرم افزار های به نام و روز دنیا را برای شما در این پست آریا دانلود آماده کرده ایم که می توانید از ادامه مطلب با لینک مستقیم دانلود نمایید.

آیکن های سایت های اجتماعی

بدون دیدگاه
 
یکی از آیکن های پر کاربرد تحت وب ، آیکن های سایت های اجتماعی می باشد که امروز پکیجی از این آیکن ها را در قالب PNG  برای شما کاربران عزیز آریا دانلود آماده کرده ایم که می توانید از ادامه مطلب با لینک مستقیم دانلود نمایید.
 

آیکن های اندرویدی

بدون دیدگاه
 
آیکن های زیبای اندرویدی را در این پست آریا دانلود برای شما آماده کرده ایم ،آیکن های زیبای اندروید که در فرمت PNG می باشند را می توانید در طراحی های خود بکاربرید.می توانید این مجموعه آیکن ها را از ادامه مطلب دانلود کنید.

800 آیکن زیبای کاربردی

بدون دیدگاه
 
 در این پست آریا دانلود برای شما کاربران عزیز 800 آیکن زیبا و کاربردی که در فریم تابلو های ایستگاه های مترو هستند طراحی و در فرمت PNG برای شما آماده کرده ایم که می توانید از ادامه مطلب با لینک مستقیم دانلود کنید.
 

انواع آیکن های کوکتل

بدون دیدگاه
ضمن تبریک روز پدر به همه پدران ،امروز پکیج آیکن های زیبای کوکتل که همه آنها را شامل می شود را برای شما آماده کرده ایم با فرمت PNG و تعداد 65 عدد ایکن با کیفیت و کلاسیک می باشد که می توانید از ادامه مطلب دانلود کنید.
 

آیکن های ایمیل

بدون دیدگاه

بسته آیکن های زیبای ایمیل که در قالب آیکن های پست قدیمی و جدید در سایز 256X256 را در این پست آریا دانلود برای شما آماده کرده ایم ،حجم این بسته بسیار بسیار پایین بوده و با فرمت  PNG  و تعداد آن 16 عدد می باشد که می توانید از ادامه مطلب دانلود کنید.

پرکاربردترین آیکن های تحت وب

بدون دیدگاه

مجموعه پر کاربرد ترین آیکن های تحت وب را با ساز 64X64 را در این پست آریا دانلود برای شما کاربران آماده کرده ایم که حجم بسیار بسیار پاییین دارد و شامل 50 آیکن می باشد که می توانید از ادامه مطلب دانلود کنید.

آیکن های گرسی

بدون دیدگاه

ست آیکن های گرسی با فرمت PNG که می توانید به راحتی در کنار طراحی های گرافیکی خود استفاده کنید حجم این ست گرافیکی بسیار پایین می باشد که می توانید از ادامه مطلب با لینک مستقیم دریافت کنید.